Family

26. srpna 2010 v 19:17 | Lady.Lovato |  Family
free image host free image host free image host free image host

Jméno: Dianna Lovato ( Hart )
Vztah: Matka


Dianna byla roztleskávačkou Dallas Cowboys Ceerleaders a coutry zpěvačkou. Dianna má dvě dcery se svým ex-manželem Patrickem Lovato ( Dallas a Demi ) Se  svým nynějším přítelem Eddiem De La Garza má dcera Madison (Maddie) . .Dianna má se všemy dcery krásny vztah a taky s Dallas a Madison doprovází Demi na všechny koncerty,akce,....

free image host free image host free image host

Jméno: Eddie De La Garza
Vztah: Nevlasní otec

Demi a Dallas považují Eddiho za svého otce po té co od nich odešel jejich pravý. Eddie není na veřejnosti moc výdán. Také vlastní společnost DeLaGarza Entertainment, Inc.

free image host free image host free image host free image host

Jméno: Dallas Lovato
Vztah: Starší sestra

Dallas je starší sestra Demi. Vydala vlastní písničku I´m hot! Zahrála s malé role v Kouzeliníci z Waverly Place a Sonny ve velkém světe. Učinkovala i ve videoklipu své sestry Demi ( La La Land ). Dallas chodí s Demi na ruzne akce, koncerty ale doposud jsme ji nemohli vidět na fotkách.

free image host free image host free image host free image host

Jméno: Madison (Maddie) De La Garza
Vztah: mladší sestra

Maddie je dcera Dianny a Eddiho. V tomto mladém věku lze vidět Maddie i na českých obrazovkách uspěšného seriálu Zoufalé Manželky kde hraje jednu z dcer Gabriell Solis ( Eva Longoria ) Maddie také doprovazí Demi na ruzne akci mám tu možnost jí výdávat spolu s Demi na červeném koberci. Demi také brání Maddie před urážkami na její postavu.
toto se okopírovala od:

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama